TESTY FUNKČNÍ MEDICÍNY

Opakují se u Vás v rodině stejná onemocnění již celé generace?
Máte nějaké zdravotní obtíže, kterým lékaři nemohou přijít na kloub?
Chcete udělat něco více pro udržení svého zdraví?
Zajímá Vás, jak ovlivnit aktivitu svých genů k lepšímu?

Odhalte svá zdravotní rizika a predispozice k onemocnění.

VÍC INFORMACÍ
TESTY FUNKČNÍ MEDICÍNY

Zajímá Vás, jaké zdravotní problémy Vás možná v budoucnu čekají?
Opakují se u Vás v rodině stejná onemocnění již celé generace?
Máte nějaké zdravotní obtíže, kterým lékaři nemohou přijít na kloub?
Chcete udělat něco víc pro udržení svého zdraví?

Odhalte svá zdravotní rizika a predispozice k onemocnění.

TESTY FUNKČNÍ MEDICÍNY

Spíte dlouho, ale stále bojujete s únavou nebo máte nevysvětlitelné vypadávání vlasů a suchou pokožku?
Roky bojujete s chronickou bolestí nebo ekzémem, aniž byste znali základní důvod potíží?
Nedaří se Vám otěhotnět a lékaři neumí zjistit příčinu?
Nemůžete zhubnout, i když jíte zdravě a nepřejídáte se?

V situacích, jako jsou tyto, lidé často zkoušejí různé léky a způsoby léčby, chodí od lékaře k lékaři, aniž by byli schopni zjistit skutečnou příčinu. Jedním z důvodů, proč se funkční medicína v posledních desetiletích rozrostla na popularitě, je její schopnost účinně léčit nemoci a symptomy, které tradiční lékaři nebyli schopni správně diagnostikovat. Klíčem k tomu je holistický přístup, který funkční medicína nabízí. Každý člověk má jedinečný a individuální tělesný ekosystém, který je ovlivněn genetickými, environmentálními a psychologickými faktory. Funkční medicína je také přísně vědecky založena. Jedním průsečíkem mezi tradiční a funkční medicínou je právě použití funkčních testů.

JAKÉ TESTY JSOU NABÍZENY? CO DĚLAJÍ?
V praxi používáme specifické laboratorní testy, abychom lépe porozuměli tomu, co se děje ve Vašem těle. Tělo je totiž složité, takže různé základní příčiny se mohou projevit jako příznaky, které se zdají být typické pro konkrétní onemocnění. To platí zejména v případě, kdy jedno onemocnění interaguje s jiným. Následující seznam testů Vám dá představu o testech, které provádíme, abychom zjistili, co přesně se ve Vašem těle děje, a abychom Vám následně pomohli najít cestu k lepšímu zdraví.

GENETICKÉ TESTY

Genetické testování se za posledních pět let stalo stále běžnějším, aby se zjistilo, z jakých oblastí pocházeli Vaši předci. Naštěstí genetické testování může také poskytnout náhled na Vaši genetickou predispozici k onemocnění. Vaše geny mohou způsobit, že budete náchylnější k alergiím, lékovým reakcím, nerovnováze živin a dalším zdravotním problémům.

Zvýšené riziko neznamená, že se u Vás onemocnění nebo vlastnost projeví. Také je možné, že onemocnění se projeví i když na něj nemáte genetickou predispozici.

Je možné si vybrat 10, 20 anebo 30 reportů dle vašeho libovolného výběru. V případě zakoupení všech reportů poskytujeme výraznou slevu.

VÍCE INFORMACÍ / OBJEDNAT

HORMONÁLNÍ TEST - DUTCH TEST

Nedaří se vám otěhotnět? Pro mnoho žen je hormonální nerovnováha hlavní příčinou obtíží při početí. Dobrou zprávou je, že existuje inovativní testovací metoda, která může prozradit důležité informace o vašich hormonálních hladinách a pomoci najít cestu k řešení. Tímto řešením je DUTCH test. Hormonální neplodnost může být způsobena různými faktory, jako je porucha ovulace, nedostatečná produkce progesteronu, nerovnováha estrogenu a další hormonální abnormality. Tyto problémy mohou zásadně ovlivnit vaši plodnost a ztížit otěhotnění.

DUTCH test (Dried Urine Test for Comprehensive Hormones) je pokročilý laboratorní test, který poskytuje komplexní a podrobné informace o vašich hormonálních hladinách. Dokáže analyzovat nejen hladiny hormonů, ale také jejich metabolity, což poskytuje komplexní obraz o fungování vašeho hormonálního systému.

DUTCH test vám poskytne důležité informace o:

  • Hladinách estrogenu, progesteronu a dalších důležitých hormonů
  • Metabolických cestách a rozkladu hormonů ve vašem těle
  • Přítomnosti stresového hormonu kortizolu a jeho vlivu na plodnost
  • Detoxikačních kapacitách vašeho organismu

Taky pomůže objasnit příčiny i dalších problémů, které vás můžou trápit. A to pokud pociťujete únavu, úzkost, depresi, podrážděnost, trpíte problémy se spánkem, nerovnováhou krevního cukru nebo nevysvětlitelným přibíráním na váze, je možné, že problémem je nerovnováha kortizolu v důsledku dysfunkce nadledvinek. Vaše nadledvinky uvolňují do vašeho těla různé hormony, včetně kortizolu, což je hlavní stresový hormon vašeho těla. Tyto hormony se uvolňují prostřednictvím složité sítě komunikace mezi vaším mozkem a nadledvinami známé jako HPA osa. 

DUTCH test je neinvazivní a doma snadno proveditelný test z moči. 

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

TESTY OMEGA3 / OMEGA 6 OMEGAQUANT COMPLETE

Vaše buňky, přesněji řečeno buněčné membrány, jsou složené z tuků. Pro podporu zdraví kostí, kloubů, kognitivních funkcí a srdce je dobré znát poměr těchto tuků. Pomocí tohoto jednoduchého, neinvazivního testu z kapky krve (odebírané z prstu) získáte informace nejen o vašem poměru omega 3: omega 6 mastných kyselin, ale také o poměru AA:EPA a indexu transmastných kyselin. Takto komplexní test nenabízí nikde jinde.

OBJENAT TESTY OMEGA3 / OMEGA 6

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.